نخستین یادواره 110 شهید خاطره دکتر جلیلی از شهید همدانی در سوریه دومین یادواره 34 شهید طجرعلوی سردار ناصر شعبانی طجر علوی

نخستین یادواره 110 شهید

"نخستین یادواره 110 شهید دهستان ترک شرقی ملایر" قاسم ملکی امروز در مراسم ضیافت لاله در مسجد جامع روستای طجر با اشاره به سخنان رهبری در حمایت از مستضعفین اظهار داشت: همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند در نظام مقدس جمهوری اسلامی هر حرکت و تلاشی باید در خدمت مردم مستضعف و محروم باشد و این مهمترین راه ما است.

خاطره دکتر جلیلی از شهید همدانی در سوریه

چند سال قبل در اوج بحران سوریه و در شرایطی که بسیاری از مسئولان سوری ترور شده بودند و حتی بعضی از مقامات دولتی این کشور نیز فرار کرده بودند، سفری به دمشق داشتم و با بشار اسد دیدار کردم. آن روز حتی برخی مسئولین سوری می گفتند شرایط امنیتی سوریه خوب نیست و به ما اعلام کردند به چند ملاقات دیپلماتیک اکتفا کنید و جای دیگری نروید اما سردار همدانی به من گفت با مسئولیت من بیا به حرم حضرت زینب سلام الله علیها برویم که توفیقی حاصل شد و با ایشان به زینبیه رفتیم.

دومین یادواره 34 شهید طجرعلوی

در دومین یادواره 34 شهید طجرعلوی همزمان با برگزاری دومین یادواره 34 شهید والامقام روستای طجر علوی پنجشنبه پنجم آذرماه با حضور مسئولان کشوری، استانی و شهرستانی از مقام شامخ سردار شهید سرلشگر حاج حسین همدانی و خانواده معظم و والامقام ایشان تجلیل به عمل آمد.

سردار ناصر شعبانی

معاون مجتمع های دانشگاهی دانشگاه امام حسین(ع) سپاه پاسداران گفت: سردار سرلشگر شهید همدانی امروز امنیت ما را به آن سوی مرزها صادر کرد و سردار همدانی و نسل همدانی دشمن را در آنسوی مرز زمین گیر کرده اند. یک روزی ستارخان و باقرخان برای بچه های تبریز مدل رفتاری بودند، امروز بعد از جنگ شهید باکری مدل رفتاری است و سردار شهید همدانی شهیدی سرافراز و سربلند، مدل رفتاری برای مردم همدان و مردم جهان است.

طجر علوی

این روستا در فاصله ۲۵ کیلومتری و در شمال شهرستان ملایر واقع شده است.و از سمت شمال با روستای علوی واز سمت جنوب با روستای دشت آباد مرتبط می باشد.و هم اکنون دارای ١٣٠ خانوار و حدود ۴۸۸ نفر جمعیت می باشد.  از مشخصه های این روستا وجود بارگاه امام زاده یحیی(ع) می باشد و با توجه به آب و هوای معتدل در ایام تعطیلات دارای زائر و مسافر می باشد.  

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 میانگین امتیاز 0.00 (0 رای)
امتیاز کاربران
ضعیفعالی 

سردار شهید سرلشگر همدانی امنیت را به آنسوی مرزها صادر کرد

معاون مجتمع های دانشگاهی دانشگاه امام حسین(ع) سپاه پاسداران گفت: سردار سرلشگر شهید همدانی امروز امنیت ما را به آن سوی مرزها صادر کرد و سردار همدانی و نسل همدانی دشمن را در آنسوی مرز زمین گیر کرده اند.

 

به گزارش ایرنا سردار ناصر شعبانی شامگاه پنجشنبه در دومین یادواره 34 شهید والامقام روستای طجر علوی شهرستان ملایر افزود: یک روزی ستارخان و باقرخان برای بچه های تبریز مدل رفتاری بودند، امروز بعد از جنگ شهید باکری مدل رفتاری است و سردار شهید همدانی شهیدی سرافراز و سربلند، مدل رفتاری برای مردم همدان و مردم جهان است.
وی اظهار کرد: امروز ایران اسلامی مهد دیپلماسی است و شخصیت های کشورهای مختلف به جمهوری اسلامی آمد و شد می کنند و به لطف خدا برای آمدن به ایران سبقت می گیرند و ما باید تعیین کنیم که چه هیاتی از کدام کشور بیاید و این عزت و افتخار برای ما است، در حالیکه اروپایی ها و غربی ها می خواستند ما را منزوی کنند.
وی ادامه داد: ایران اسلامی امروز قابلیتی دارد که امنیت را در آنسوی مرز صادر می کند، در حالیکه برخی ها به ما خرده می گیرند که چرا به آنسوی مرزها می روید، این افراد باید بدانند که اگر با دشمن در آنسوی مرزها نجنگیم، در این سوی مرزها باید پذیرای دشمن باشیم.
سردار شعبانی خطاب به این افراد خاطرنشان کرد: ما پرچم اسراییل را با دو خط آبی می بینیم، یعنی قرار بود سال دو هزار اسراییل نیل در مصر را تا فرات و اروند بگیرد، اما به اذن الهی این ما هستیم که آنسوی مرز در لب دریای مدیترانه در زمین دشمن، دشمن را زمین گیر کرده ایم و امروز در لب دریای مدیترانه اند و اگر رهایشان کنیم، به مرز خلیج فارس می آیند.
وی با اشاره به نقش مهم و برجسته سردار قاسم سلیمانی در منطقه و عراق اشاره کرد و بیان کرد: به اذعان مردم عراق، قاسم سلیمانی یعنی امنیت عراق و امنیت عراق یعنی قاسم سلیمانی و این بدان معنی است که ایران اسلامی از عزت و اقتداری برخوردار است که توانسته امنیت خود را در بیرون از مرزها تامین کند و انقلاب را صادر کند.
معاون مجتمع های دانشگاهی دانشگاه امام حسین(ع) به نقش تعیین کننده مقام معظم رهبری در منطقه اشاره کرد و گفت: وجود مقام معظم رهبری و سیاست های روشنگرانه ایشان و بیعت رهبران بزرگی چون سید حسن نصرالله از رهبر ایران مایه عزت و سربلندی برای ما است و آمریکا حق دارد نگران باشد.
سردار شعبانی افزود: ایران اسلامی امروز آنچنان از قدرت، عزت و صلابتی برخوردار است که همه دشمنان ما را اندازه گرفته اند و کمربند سبزی از حزب الله لبنان، حزب الله عراق، عراق شیعی و سوریه علوی درست شده است.
وی به موفقیت ایران در مذاکرات هسته ای اشاره و اظهار کرد: یک نشریه فرانسوی در این خصوص نوشت ایران در مذاکرات هسته ای در اشل یک ابرقدرت ظاهر شد، آیا ما بمب اتم و اقتصاد پویا داشتیم، بلکه ما مردمی با بصیرت و مومن و رهبری آگاه و هوشمند داریم که عزت را برای ما رقم زده اند.
وی ادامه داد: اگر ایران اسلامی در یک طرف و قدرت های 1+5 در طرف دیگر مذاکرات قرار گرفتند، این عزت ملت ایران است و باید به ظریف و سربازان دیپلمات ایران خسته نباشید گفت و تاکید کنیم که زیر دستکش مخملی آنها یک دستکش چدنی است و نباید از اخم این دولتها و قدرت ها ترسید و به لبخند آنها دلخوش کرد.
سردار شعبانی گفت: در اجلاس روزهای گذشته تهران که 11 شخصیت کشوری از جمله پوتین به ایران آمدند، داعش اعلام کرده بود که ما می زنیم و منهدم می کنیم، اما میهمانان در امنیت کامل آمدند و رفتند و رییس جمهور روسیه از فرودگاه مستقیم به دیدار مقام معظم رهبری رفت و از ایشان پیامی گرفت، این یعنی اینکه رهبر ما برای نظام تحولات بین الملل حرف دارد.
وی اذعان کرد: امروز معادله ایران در تعاملات منطقه تاثیرگذار است و امید مردم یمن و دیگر بلاد اسلامی به ما است و عربستان باید بداند اگر عده ای از حاجیان ما را با لب تشنه به شهادت می رساند، این هنر نیست و ما انتقامی سخت و شکننده از آنها خواهیم گرفت.
سردار شعبانی صدمه زدن به عتبات عالیات، نزدیک شدن به مرزهای ایران، آسیب زدن به دولت شیعه عراق و شیعیانی که در یک منطقه و روستای عراق در محاصره اند را چهار خطوط قرمز ایران در مقابل دشمنان عنوان کرد.
وی همچنین خطاب به مردم روستای طجر علوی گفت: اگر امروز در یادواره 34 شهید این روستا شرکت کرده اید و یاد و خاطره آنها را گرامی داشته اید، اثر خونشان را در آن سوی مرزها می بینید و همه اینها زمینه های ظهور است.
معاون مجتمع های دانشگاهی دانشگاه امام حسین(ع) بیان کرد: وجود یک هزارو 100 شهید این شهرستان و 34 شهید والامقام روستای طجر علوی مایه مباهات و افتخار است، چرا که شهدا مظهر قدرت ایران هستند و باید آنها را به یاد بسپاریم.
سردار شعبانی همچنین با گرامیداشت سالروز تاسیس بسیج مستضعفان، بسیج را برای جوانان غرور آفرین، برای مردم امید آفرین و برای دشمنان بیم آفرین دانست و افزود: طبق توصیه سردار شهید همدانی به دبیر یادواره شهدای طجر علوی، مردم مومن و هیات های محله در این منطقه باید جمع شوند و هر ساله با برگزاری این یادواره، یاد و خاطره شهدا را گرامی بدارند.
دومین یاداره 34 شهید روستای طجر علوی ملایر روز پنجشنبه با حضور نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه همدان، مسوولان استانی و شهرستان و خانواده های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان در مسجد جامع این روستا برگزار شد.
شهرستان ملایر یک هزار و 100 شهید والامقام را تقدیم انقلاب کرده و با دارا بودن جمعیتی بالغ بر 300 هزار نفر در 75 کیلومتری شهر همدان واقع شده است.
7528/6993

دیدگاه‌ها  

 
0 #3 poker deposit 10rb 1397-09-22 19:35
Greetings from Ohio! I'm bored at work so I decided to check out your site on my
iphone during lunch break. I enjoy the information you present here and can't wait to take a
look when I get home. I'm amazed at how fast your blog loaded on my mobile ..
I'm not even using WIFI, just 3G .. Anyways, fantastic site!
نقل قول کردن
 
 
0 #2 thanh ly dieu hoa 1397-09-11 19:25
Hello my family member! I want to say that this article is awesome, great
written and include approximately all important infos.
I would like to peer more posts like this .

Thanks
نقل قول کردن
 
 
0 #1 Zane 1397-09-10 16:10
"Sometimes giving simply your schedule can definitely generate another person smile," іn accordance with
the website. The first type of pгomotional strategy that wilⅼ be examined is search engine advertising.
Tһe best method is always to only distribute the emails to users that have
requested inclusion with an email emaiⅼ list, usually called opt-in listѕ.
Thanks

Feel free to visit mmy weЬ page :: Zane
نقل قول کردن
 

نوشتن دیدگاه

ما 3 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم


285067
امروز
دیروز
هفته جاری
هفته گذشته
ماه جاری
ماه گذشته
بازدید کل
85
180
587
283936
2784
2429
285067

آی‌پی شما: 18.206.76.226
امروز: جمعه، 08 مرداد 1400 - ساعت: 12:05:27

لینک دوستان

zohoor


آدرس اینترنتی  روستای طجر علوی

جمعیت روستا

دارای ١٣٠ خانوار و حدود ۴۸۸ نفر جمعیت می باشد.

آدرس های اینترنتی روستا

پست الکترونیک

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید